sınav sistemini çok iyi bilen yeniliklere açık yıllarca dershanelerde çalışıp binlerce öğrencinin hayalleri ile buluşmasını sağlayan deneyimli uzman öğretmen kadrosuyla her an öğrencilerinin yanında olup onları yönlendiren çalışmalarını takip ederek eksikliklerini sınav analizleri ile tespit edip birebir etüt programlarıyla gideren samimi içten Koçluk sistemi ile sizi hayallerinizde buluşturuyoruz daha mutlu yarınlar için alanında uzman öğretmenleri rehberlik birimi ve eğitim danışmanı el ele

9. ve 10. sınıflarda başlayan üniversite sınavına hazırlık eğitimleri, 11. sınıftan itibaren yoğunlaşır ve öğrenciler eğitimlerinin neredeyse tamamını üniversite sınavına hazırlık odaklı olarak almaya başlar.
Zengin içerikli yayınlar, teknolojik derslikler ve görsel-işitsel destekli interaktif eğitim uygulamalarıyla öğrenciler çok nitelikli bir üniversite hazırlık eğitimi alırlar. Görülen konular üzerine periyodik olarak uygulanan ara değerlendirme sınavlarıyla öğrencilerin bir yandan kazanımları ölçülürken, diğer yandan da test tekniği kazanmaları sağlanır. 12. sınıfta başlayan ve tüm müfredatı kapsayan deneme sınavları ile öğrenciler üniversite sınavına tam olarak hazır hale gelirler.

 

1 Comment

  • fsdf
    Ocak 7, 2020 at 6:34 am

    dasd

Comments are closed.